Super, superDIVA

25. října 2010 v 20:40 | Terez © 2010 |  Song na dnešní večer
Dnešním dnem, respektive večerem jsem se rozhodla obnovit rubriku Song na dnešní večer. A protože otevírací článek, či spíše video, by mělo být nějak speciální, docela jsem si na výběru dala záležet...

Nakonec nejpíš ovlivněna včerejším Československo má talent, byly mé myšlenky zavedeny směrem k paní Zpěvačce (s velkým Z, to není překlep ;D)


Nekonečně krásná, nekonečně charismatická... S neskutečným hlasem. Věřím jí každé slovo, každé gesto, každičkou částečku mimiky... Od úvodu, přes první až po poslední tón.
A říkám vám, poslechněte si to až do konce !

Dneska jsem viděla na streamu takový minidokument. O tom, jak se z této talentované hvězdy stala zdrogovaná troska... Je to vlastně asi už jedno. To, co přinesla do světové hudby, jí už nikdy nikdo nesmaže.

Vyřiďte prosím někdo Dominice Haškový, že v tom neni nic osobního, ale na TAKOVOUHLE píseň prostě nemá a ještě dlouho mít nebude. A že jí porota poslala do finále? Docela fraška. I úplnej blbec si dokáže spočítat, že s jiným jménem by se tak daleko nedostala. Ale nemám jí to za zlý, ona za to nemůže :) To je prostě holt naše porota nemá dost odvahy na střízlivý výrok ;)

... <3 We love you, Whitney <3 ... And we always will !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama