"Ještě jednou uslyšim dítě a budu zvracet!"

8. prosince 2010 v 16:51 | Terez © 2010 |  Private (show)
Televizní maniaci v nadpisu jistě poznali hlášku z jednoho z prvních dílů českého seriálu Dokonalý svět. To ale tak úplně nebude předmětem dnešního sezení :D

Já vážně nemam ráda děti a ani se tim nějak moc extra netajim. Jsou to pro mě jen malá uřvaná stvoření, která otravují život těm, kterým by měli být vlastně vděční. Já sice vděk rodičům až tak moc neprojevuju, ale aspoň u toho tak strašně neřvu, žejo ;D.


Nicméně, jak už to tak v tomhle světě milionů barev a 3D kin (to kino s tim vlastně vůbec nesouvisí…) bývá, nic není černobílé, a tak jsem byla nedávno terčem útoku dětské roztomilosti. Byl spáchán na jedné návštěvě asi pětiletým atentátníkem.
Zhruba po hodině, kterou jsem byla nucena hádat značky předložených modelů autíček, tudíž po hodině ztrapňování sebe sama před malým milovníkem motorů, jsem začala být poněkud nevrlá :D. Malý Ondra, jak se tento terorista nazýval, to však zřejmě vycítil a prokoukl mou chabou výmluvu, že se jdu napít (poněvadž "pitný režim je nesmírně důležitý"-> snažila jsem se v jeho očích alespoň o trochu pozvednout hladinu mého IQ, která byla po předvedené auto/moto-poznávačce někde u bodu mrazu), doběhl mě někde u prahu kuchyně (a na prahu mé trpělivosti), podával mi bílé autíčko a starostlivě poznamenal: "Na, tady máš audinu. Ale neboj, ona nekouše!"
Ten kluk mi vážně vyrazil dech :D

Podobně úspěšné byly ještě poměrně nedávno další dvě děti. Jednalo se o dvě holčičky, dvojčata, jejichž táta byl na jakési obchodní schůzce ve firmě mojí babičky. A jako já se ségrou jsme je měly hlídat, no fakt dobrej vtip :D. Ale takhle zpětně si myslim, že jsme se toho zhostily celkem statečně. Abych mohla být zároveň na PC, pouštěla jsem jim na youtube různá videa… Třeba Hřísný tanec (ale o ten si řekly samy, přísaham !!) nebo pohádku Krtek a hrouda :D A oni se mi na oplátku svěřovaly, jak jednu miluje ten a druhou zas tamten, ale jak oni milujou zase jinýho… Zkrátka, trochu se mi zastesklo po tom bezstarostnym dětskym životě :)

A tak tedy jedna pohádka speciálně pro vás ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harry Harry | 8. prosince 2010 v 19:06 | Reagovat

A k videu Mas nejkrasnejsi zadek na svete se nepriznas?:D

2 Terez Terez | 9. prosince 2010 v 19:02 | Reagovat

[1]: ..ouč :D dohnalo mě černý svědomí :D nechť se smažím v pekle :D Ale tak ony holky říkaly, že poslouchají Michala Davida, ta hudba je tomuhle stylu přece hodně podobná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama