Lonely dream

13. ledna 2011 v 20:15 | Terez © 2011 |  Private (show)
Osmnáct… hranice, na kterou se každý těší. Když je nám osmnáct, můžeme si vlastně dělat, co chceme, nebo ne? Vlastně jedinou pozitivní věci je, že slovo zátah pro nás získá asi trochu jiný význam. Čím víc se tenhle DEN blíží, tím větší frustrace mě přepadá. Nazvala bych to snad až existenční krizí ;D.

Nikdo nechce být středním proudem. Nebo alespoň… já si nedovedu představit, jak by to mohl někdo chtít. Mít rodinu o dvou dětech, mít nudnou práci, spoustu starostí a dny jako přes kopírák. Já celý svůj dosavadní život tak nějak ve skrytu duše vím, že takhle neskončím. Nechci. Prostě nemůžu.
Jenže kdy přijde ten zlom, který oddělí můj ničím nezajímavý život od toho, po kterém bude toužit celé mé okolí? Kdy už začnu žít ten život, který mi bude každý závidět? Těžko čekat, že mi to spadne do klína, nejsem takové dítě štěstěny jako Isaac Newton.
Děsím se toho, že jednou přijde den, kdy si uvědomím, že už jsem všechny své šance propásla. Nebo hůř, ani jsem si žádných šancí nevšimla! Zjistím, že za celý svůj život jsem si nic neužila ničeho jsem nedosáhla a už nebudu mít možnost to změnit…
Mám takovou odstrašující vizi…
...Kaufland…Pokladna…Celý den… Pořád jen dokola… píp….píp….píp…
"23,90 - Všechno v pořádku?" … píp…píp…píp…píp….píp….
Nebo třeba Billa… Píp…píp….píp… "A Billa kartu máte?" ….
A co když se prostě nedostanu na vejšku? Nebo neodmaturuju? A … a… dám se třeba na fet a chlast a všechno to, čím nás celé dětství rodiče straší. Budu mít byt 2+1, s hnusnym tlustym manželem, kterej mi bude každej večer drobit do postele… Bude smrdět hospodou a bude nadávat u fotbalu, kterej sám nikdy nehrál…
Sakra já ale NECHCI!


Lonely Girl - P!nk... nechápu, že jsem tenhle song už dávno neprohlásila za svou osobní hymnu. Bude to asi tím, že od P!nk bych za osobní hymnu mohla prohlásit každý druhý singl… Ale … tenhle text mě prostě zrovna teď, v této psychické nížině, zasáhl a naprosto uchvátil =).
Speciální dík Lindě Perry, jakožto autorce =).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 <!> <!> | 2. února 2011 v 8:40 | Reagovat

:D:D:D

2 SlavaPwq SlavaPwq | 6. října 2017 v 1:23 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-rem-sleep>read more</a> and deal with it.

4 CharlesBar CharlesBar | E-mail | Web | 23. října 2017 v 16:43 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

5 ElvaNtk ElvaNtk | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 11:50 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama