Březen 2011

Day 03 - prostě song

23. března 2011 v 21:45 | Terez © 2011 |  Song na dnešní večer
Jak mam jako sakra vybrat My favourite album track? =D to je směšný, to může být přece cokoliv =D...
Snad se v nejbližší budoucnosti dostanu k nějakým hlubším myšlenkám =D
Předpokládám, že vzhledem k minulému zadání by tohle neměl být singl.
Tak alespoň, ať to není vyloženě jen takové plácnutí do prázdna. Tenhle song je super, má skvělý text s velkou myšlenkou. A že ho zpívá Justin Bieber? A jako co? ;D Pojďte do mě v komentářích, očekávám bitku :D.
Malinkej je náhodou hrozně roztomilej :D A já narodit se jindy, tak ho asi taky dneska miluju :D.


Day 02 - oblíbený singl

23. března 2011 v 20:05 | Terez © 2011 |  Song na dnešní večer
Nejsem si úplně jistá, jak jednoduše poznat, co je a co není singl. Jak tedy reagovat na zadání day 02 - your favourite single?

Song challenge - day 1

18. března 2011 v 12:20 | Terez © 2011 |  Song na dnešní večer
Před několika málo dny se na Facebooku objevila stránka s názvem 30 day song challenge. Její pointa spočívá s tom, že podle předem daného schématu sdílíte na facebook písničky, které odpovídají zadání. Pro přestavu, zadání může být třeba: První píseň, kterou jste dnes slyšeli.

Tenhle "projekt" mě docela zaujal, a tak se mu už asi dva týdny věnuju, někdy poctivě, někdy se na net zkrátka nedostanu, tak to pak doháním ;D.
Teď se ovšem objevila vylepšená verze dokonce s 50ti zadáními, a protože jsem už předtím přemýšlela, že bych to mohla použít na blog, teď se do toho tedy pouštím s touhle druhou verzí :).
Přeci jen, na facebooku je omezený počet znaků do statusu a já mám často potřebu se k těm písním dlouhosáhle vyjadřovat. nebo jich označit více.