Day 02 - oblíbený singl

23. března 2011 v 20:05 | Terez © 2011 |  Song na dnešní večer
Nejsem si úplně jistá, jak jednoduše poznat, co je a co není singl. Jak tedy reagovat na zadání day 02 - your favourite single?

Ze zhruba jedenácti set tracků, které se momentálně nachází v mém počítači, jsem se tedy rozhodla vybrat něco, o čem určitě vím, že jako singl vyšlo :).
Výběr singlu, to je základ úspěšného alba. Přece si nebudu kupovat album, ze kterého se mi nelíbil pilotní track, nebo naopak, může mě navnadit na zbytek...
A já bych se dneska ráda vrátila k někomu, kdo byl, je, a asi i bude, součástí mého života. Jen tak nějak poslední dobou nemám čas se mu věnovat tak, jak by si zasložil... Teda vlastně zasloužila :) Mluvím totiž o zpěvačce Anetě Langerové.

I když ji už zdaleka neposloucham denně, i když už nemam čas objíždět její živá vystoupení... Kdykoliv slyším její písničku, něco ve mně tiše zaplesá. Zkrátka láska na celý život :) =D.
A zrovna u Anety jsou většinou i moje nejoblíbenější songy z CDčka zároveň i singly. Teda až na Spoustu Andělů =D.

Každopádně teď tedy volím píseň Desetina z druhého alba - Dotyk, a to v koncertní verzi. Žeru, jak se tam do tý kytary Anet opře, žeru její vlasy, to, jak si podupává... a taky text patří k těm lepším :)) Posuďte sami, tohle není ta Aneta, které se říkalo, že má jen Vodu živou a Hříšná těla :))

Vkládání je na požádání zrušeno, proto pro zobrazení videa klidněte zde. Děkuji za pochopení!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama