Exkluzivně! Pekelná pravda!

9. dubna 2011 v 13:58 | Terez © 2011 |  Faceblog...aneb co se nevejde do statusu
Bylo nebylo, před mnoha, mnoha a ještě jednou mnoha lety ... no co si budeme nalhávat, vypadalo to tu skoro jako dnes. Abych byla přesnější, byla to doba, kdy můj praprapraprapraprapradědeček čůral do plenek. Tahle ta generace našich prapraprapraprapraprarodičů, ta byla tak moc zlobivá, že se s tim muselo něc dělat. Mlátit to klackem hlava nehlava, to nešlo, protože v tu dobu už existovaly organizace na ochranu dětských práv, a tak si rodiče našich prapraprapraprapraprarodičů museli najít jiný způsob, jak donutit své ratolesti k poslušnosti. Jednoho krásného deštivého dne sešli všichni tátové a celé odpoledne se v jeskyni dohadovali (podle některých zdrojů právě tato sešlost byla inspirací pro vznik dnešního parlamentu), jak že budou danou situaci řešit.
Aby měli čím donutit děti k poslušnosti, vymysleli si Peklo. Místo, kam je odnese zlý čert, pokud budou zlobit. No a protože děti neměli tetičku Wiki ani strýčka Gůgla, neměli nejmenší tušení, že je to prachsprostá lež.
Od té doby se každý rok na začátku prosincě tátové převlíkají za čerty a Mikuláše, doma to před manželkou svedou na obnovování věrohodnosti existence pekla, přestože všichni ví, že se jdou prostě jen zbořit s partou přátel a zavzpomínat na dětská léta.

Děti, nevěřte tomu. Pokud vám táta vyhrožuje peklem, je to jenom známka jeho zastydlý puberty...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama