Milujeme ženy... A výhry!

10. října 2011 v 9:21 | Terez © 2011 |  My mind - online!
Neděle 9.října
02:34
Prostě... mi spadla peřina z postele a já musim otevřít minimálně jedno oko, nadzvednout minimálně polovinu těla a tu peřinu si podat. Jsou to chvíle, kdy bych chtěla být Harry Potter a když už bych si tu peřinu nemohla přičarovat, tak bych aspoň někoho nechal žrát slimáky... Fakt mi to otrávilo celou noc!


7:45
"Milujeme ženy...." Majk Spirit - S tebou je sice moooc fajn písnička, ale už si budu evidentně zase muset změnit budíka...I když jsem se večer přesvědčovala, že vstanu na první zazvonení, přeci jen se projevila moje slabá vůle a já to tlačítko Dospat zkrátka zmáčkla.

8:43
Nemůžu uvěřit tomu, že mě vlastní mamka přemlouvala, abych tu jamkovku prohrála, protože mi alespoň zbyde víc času na učení...

10:12
6 jamek do konce, prohrávam o 3
První jsem vyhrála, zbývá 5, prohrávam o 2. Další jsem prohrála... 4 do konce, o 3 prohrávam... Už jsem myslela, že je můj konec... Ale ukázalo se, že né nadarmo se říká Nikdy se nevzdávej...
Vyhrála jsem 3 jamky v řadě a na poslední jsme šli nerozhodně. Dvoumetrový putt do vítězství jsem sice ještě neproměnila, ale na další jamce jsem stejnou čanci znovu už nezahodila... Po devatenácti jamkách se mi tedy podařilo porazit šéfa a postoupit tak do semifinále jamkovky...
Nebudu se tu zabývat psychologií, pravděpodobností a náhodou... Pro mě je důležité, že za 14 dní mě čeká soupeř, který je posledních 5 let na trůnu mistra klubu, a že mě to nezajímá a chci ho porazit.

14:19
Tolik věcí bych měla dělat do školy, ale jen tupě zírám před sebe a nejsem ničeho schopná. Potřebuju kafe... (nebo #kafekafekafe?)

16:02
Jedu opět na golf, tentokrát pracovat. A po ceste si dám Frisco. Nezájem =D.

17:39
NECHÁPU! Tak sakra, když si se mnou někdo domluví trénink, tak ať si to někam laskavě napíše, aby na to nezapomněl, protože já tu teď musím čekat hodinu, neboť nemám odvoz.
Je docela krásna, akorát zybtečná kosa na muj vkus. Na jedný straně už vylezl měsíc, na druhý teprv zapadá sluníčko... Bejt romantička, tak se mi to i líbí =D.
No nic, alespoň si sama zatrénuju a popřemejšlim o budoucnosti... Zase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama