Půlnoční

26. ledna 2012 v 0:07 | Terez © 2012 |  Faceblog...aneb co se nevejde do statusu
Depka je insirující. Byla by, kdybych byla třeba rapper. Napsala bych nějakej hodně dojemnej song a vydělala bych na tom miliony.


Kdybych byla ve filmu, rozběhla bych se na vrchol hory, která by se čirou náhodou nacházela kousek ode mě, a nahoře řvala a řvala, dokud by mě nezačlo bolet v krku. Nebo bych... vlastně ne, nemám boxovací pytel.
Kdybych byla v seriálu, šla bych do nějakýho baru, hrozně bych se tam opila, a kdybych dokonce byla ještě kluk, sbalila bych tam nějakou frajerku. Teda, to bych mohla i jako holka, ale kdybych teda jako byla v tom seriálu, tak bych i za pár dní uvědomila... uvědomil, že miluju tu, co jsem opustil, vrátil bych se k ní, a když už by scénáristi nevěděli, jak odvrátit ten happy end a zajistit minimálně další sérii, přišla by ta, co jsem jí sbalil v tom baru, protože by se mnou čekala dítě.

Ne, vážně, někdy uvažuju, že se dam na textařinu, protože není nic lepšího, než když písnička přesně vyjádří to, co cítíte. A já teda, když nemůžu najít tu, která by se hodila, tak jsem většinou fakt hodně hořká.

Dneska (vlastně už včera...) jsem se ale zaposlouchala do jedný, která by šla použít. Když už nic, tak kvůli tomu refrénu.

"s prvníma láskama je to... těžký"
... chci toho tolik napsat, že se na to radši vykašlu, půjdu spát a zítra začnu psát román...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama