Song na dnešní večer

Day 04 - první koncert

6. dubna 2011 v 12:33 | Terez © 2011
Ne, sorry. Vážně nejsem schopná si vzpomenout, jakého umělce jsem slyšela naživo jako prvního. A tak jsem nucena se trochu opakovat. Trošku si zadání upravím na první koncert, na kterém jsem byla bez rodičů :). A tak se u Day 04 - song by the first artist/band you saw live vracím k Anetě Langerové :).

Day 03 - prostě song

23. března 2011 v 21:45 | Terez © 2011
Jak mam jako sakra vybrat My favourite album track? =D to je směšný, to může být přece cokoliv =D...
Snad se v nejbližší budoucnosti dostanu k nějakým hlubším myšlenkám =D
Předpokládám, že vzhledem k minulému zadání by tohle neměl být singl.
Tak alespoň, ať to není vyloženě jen takové plácnutí do prázdna. Tenhle song je super, má skvělý text s velkou myšlenkou. A že ho zpívá Justin Bieber? A jako co? ;D Pojďte do mě v komentářích, očekávám bitku :D.
Malinkej je náhodou hrozně roztomilej :D A já narodit se jindy, tak ho asi taky dneska miluju :D.

Day 02 - oblíbený singl

23. března 2011 v 20:05 | Terez © 2011
Nejsem si úplně jistá, jak jednoduše poznat, co je a co není singl. Jak tedy reagovat na zadání day 02 - your favourite single?

Song challenge - day 1

18. března 2011 v 12:20 | Terez © 2011
Před několika málo dny se na Facebooku objevila stránka s názvem 30 day song challenge. Její pointa spočívá s tom, že podle předem daného schématu sdílíte na facebook písničky, které odpovídají zadání. Pro přestavu, zadání může být třeba: První píseň, kterou jste dnes slyšeli.

Tenhle "projekt" mě docela zaujal, a tak se mu už asi dva týdny věnuju, někdy poctivě, někdy se na net zkrátka nedostanu, tak to pak doháním ;D.
Teď se ovšem objevila vylepšená verze dokonce s 50ti zadáními, a protože jsem už předtím přemýšlela, že bych to mohla použít na blog, teď se do toho tedy pouštím s touhle druhou verzí :).
Přeci jen, na facebooku je omezený počet znaků do statusu a já mám často potřebu se k těm písním dlouhosáhle vyjadřovat. nebo jich označit více.

V rytmu lesního ovoce

12. ledna 2011 v 22:12 | Terez © 2011
No, měla jsem připravený jeden vážně hluboký článek, kde jsem si až téměř vylévala srdce... Pak jsem ale zjistila, že vzhledem k charakteru mých předchozích výtvorů by to vyznělo nakonec stejně jako nějaká parodie, takže holt nic nebude no =D.
Nicméně, dnešek byl plný neuvěřitelně špatných a ještě neuvěřitelněji ještě horších okamžiků a sprostých a ještě sprostších slov...

Super, superDIVA

25. října 2010 v 20:40 | Terez © 2010
Dnešním dnem, respektive večerem jsem se rozhodla obnovit rubriku Song na dnešní večer. A protože otevírací článek, či spíše video, by mělo být nějak speciální, docela jsem si na výběru dala záležet...

Nakonec nejpíš ovlivněna včerejším Československo má talent, byly mé myšlenky zavedeny směrem k paní Zpěvačce (s velkým Z, to není překlep ;D)


Nekonečně krásná, nekonečně charismatická... S neskutečným hlasem. Věřím jí každé slovo, každé gesto, každičkou částečku mimiky... Od úvodu, přes první až po poslední tón.
A říkám vám, poslechněte si to až do konce !

Dneska jsem viděla na streamu takový minidokument. O tom, jak se z této talentované hvězdy stala zdrogovaná troska... Je to vlastně asi už jedno. To, co přinesla do světové hudby, jí už nikdy nikdo nesmaže.

Vyřiďte prosím někdo Dominice Haškový, že v tom neni nic osobního, ale na TAKOVOUHLE píseň prostě nemá a ještě dlouho mít nebude. A že jí porota poslala do finále? Docela fraška. I úplnej blbec si dokáže spočítat, že s jiným jménem by se tak daleko nedostala. Ale nemám jí to za zlý, ona za to nemůže :) To je prostě holt naše porota nemá dost odvahy na střízlivý výrok ;)

... <3 We love you, Whitney <3 ... And we always will !
 
 

Reklama